Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Utile Електричен Апарат за палачинки
  -20%

  Utile Електричен Апарат за палачинки

  Совршени и вкусни палачинки со Делимано Електричниот Апарат за палачинки, сега со неверојатен попуст од 20%

  Добивате и бесплатна Е-книга: „101 Рецепт за палачинки"

  Редовна цена: 1.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.190,00 ден.

  Utile Електричен Апарат за палачинки
  -20%

  Utile Електричен Апарат за палачинки

  Совршени и вкусни палачинки со Делимано Електричниот Апарат за палачинки.

 • Nutribullet Екстрактор со 2 подароци
  со 2 подароци

  Nutribullet Екстрактор со 2 подароци

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Специјална понуда со 2 ПОДАРОЦИ: Stone Legend Giant Вок тава 35см. и Стаклен капак 35 см. во вредност од 3.180 ден.

  Nutribullet Екстрактор со 2 подароци
  со 2 подароци

  Nutribullet Екстрактор со 2 подароци

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки! Специјална понуда со 2 ПОДАРОЦИ!

 • Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

  Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

  Топла вода во секое време. Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода - заштедувате време, енергија и вода.

  Идеално решение за викендички, летни кујни итн.

  Вашата цена: 2.990,00 ден.

  Цена клуб: 2.490,00 ден.

  Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

  Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

  Топла вода во секое време. Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода - заштедувате време, енергија и вода.

 • Family Magic Mix Сет за подготовка на храна
  -50%

  Family Magic Mix Сет за подготовка на храна

  Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом создавајќи неверојатни празнични рецепти благодарение на Delimano Family Magic Mix.

  Редовна цена: 2.980,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Family Magic Mix Сет за подготовка на храна
  -50%

  Family Magic Mix Сет за подготовка на храна

  Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом.

 • Stone Legend Сет Тави
  -1000 ден.

  Stone Legend Сет Тави

  Stone Legend Сет Тави
  -1000 ден.

  Stone Legend Сет Тави

  Stone Legend Сет Тави

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе