Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Copper Crisper Сет за печење
  ново

  Copper Crisper Сет за печење

  Гответе крцкава храна без маснотии со Delimano Copper Crisper.

  Изработен од нелепливи материјали кои се многу едноставно чистење.

  Вашата цена: 1.190,00 ден.

  Copper Crisper Сет за печење
  ново

  Copper Crisper Сет за печење

  Гответе крцкава храна без маснотии со Delimano Copper Crisper.

 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -29%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега! Искористете специјален попуст од 2.000 ден.!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -29%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега!

 • CopperLUX Округла тава 26см. со подарок
  подарок

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок

  Варете, печете, јадете и повторете! Гответе поефикасно и поздраво од било кога со Copperlux Округлата тава.

  Сега со ПОДАРОК JOY Рачен Блендер.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок
  подарок

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок

  Гответе поефикасно и поздраво со Copperlux Округлата тава.

 • НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи кои се неопходни за секое домаќинство - Delimano JOY!

  НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи - Delimano JOY!

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Рецензии од купувачи:

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе