Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Stone Legend Grill Master Тава
  НОВО

  Stone Legend Grill Master Тава

  Grill Master Повеќенаменска тава, за на рингла и во рерна, со облога од вистински камен.

  Квалитетна, трајна грил тава со голема површина 40 x 25 x 3 см. (внатрешна површина 30 х 20 см.) – неопходна во секоја кујна. Скара за секого во секое време, во тек на цела година.

  Вашата цена: 1.390,00 ден.

  Stone Legend Grill Master Тава
  НОВО

  Stone Legend Grill Master Тава

  Печете скара на облога со вистински камен во вашата кујна – на сите видови шпорети, на рингла или во рерна!
 • Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки.

  Специјална понуда со ПОДАРОК: Delimano Utile Електричен Апарат за палачинки во вредност од 1.490 Ден.

  *Количините се ограничени!

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки,
 • Stone Legend - Мултинаменска тава
  ПОДАРОК

  Stone Legend - Мултинаменска тава

  Пржете и печете на вистински камен. Спој на традиционалната мудрост и модерната кујна.

  Stone Legend Мултинаменска тава од 28см. со нелеплива облога и подарок Кујнски сецко за само 1.990 ден.

  Stone Legend - Мултинаменска тава
  ПОДАРОК

  Stone Legend - Мултинаменска тава

  Со секоја купена тава, добивате подарок - Кујнски сецко!
 • Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Новата кујнска решетка од Делимано е вашиот помошник. Таа е едноставна за употреба и се склопува за да не зафаќа многу простор.

  Специјална понуда со ПОПУСТ и ПОДАРОК уште една Решетка за готвење!

  Редовна цена: 990,00 ден.

  Специјална цена: 690,00 ден.

  Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Новата кујнска решетка од Делимано е вашиот помошник. Таа е едноставна за употреба и се склопува за да не зафаќа многу простор.
 • Stone Legend со подарок
  подарок

  Stone Legend со подарок

  Со секоја купена тава, подарок - Кујнски сецко!

  Stone Legend со подарок
  подарок

  Stone Legend со подарок

  Со секоја купена тава, добивате подарок - Кујнски сецко!
nutribullet

Кој Нутрибулет е за вас?

Дознајте кои се разликите и одберете го идеалниот. Кликнете тука!

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

moirecepti
moirecepti

МоиРецепти

Објави рецепт на МоиРецепти!

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 
smutimk

Видео рецепти, статии и совети... за смути.

Секој ден можете да го започнете свежи и полни со енергија.

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе