Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • 3 производи по цена за 2
  3 по цена за 2

  3 производи по цена за 2

  Одберете 3 производи од Ceramica Delicia линијата и оној со најниска цена ќе биде ПОДАРОК!

  Побрзајте, количините се ограничени.

  3 производи по цена за 2
  3 по цена за 2

  3 производи по цена за 2

  Одберете 3 производи од Ceramica Delicia линијата и оној со најниска цена ќе биде ПОДАРОК!
 • Stone Legend Giant Вок тава со ПОДАРОК капак!
  подарок

  Stone Legend Giant Вок тава со ПОДАРОК капак!

  Вок тавите се секогаш најпопуларни на пазарот. Овој пат имаме Голема Вок тава со класичен облик.

  Нарачајте ја најголемата Вок тава досега, со најцврстата облога со вистински камен и ќе добиете соодветен стаклен капак ПОДАРОК!

  Вашата цена: 1.990,00 ден.

  Stone Legend Giant Вок тава со ПОДАРОК капак!
  подарок

  Stone Legend Giant Вок тава со ПОДАРОК капак!

  Нарачајте ја најголемата Вок тава досега, со најцврстата облога со вистински камен и ќе добиете соодветен стаклен капак ПОДАРОК!
 • Delimano Brava Cooltops Садови за храна
  ново

  Delimano Brava Cooltops Садови за храна

  До 60% повеќе простор во кујната

  Delimano Brava Cooltops се модерни кујнски садови произведени со иновативната технологија благодарение на која храната ќе остане свежа подолг врмеенски период.

  • Флексибилни силиконски садови кои можат да се склопат кога се празни со што се заштедува простор
  • Уникатен вентил за вакумирање и испуштање на воздухот за подолго одржување на храната
  Delimano Brava Cooltops Садови за храна
  ново

  Delimano Brava Cooltops Садови за храна

  Delimano Brava Cooltops се модерни кујнски садови произведени со иновативната технологија благодарение на која храната ќе остане свежа подолг врмеенски период.
 • Chef Power Сет ножеви со држач
  НОВО

  Chef Power Сет ножеви со држач

  Идеален 10-делен сет за професинални готвачи и аматери со иновативен држач кој ги остри ножевите при секое вадење.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Chef Power Сет ножеви со држач
  НОВО

  Chef Power Сет ножеви со држач

  Идеален сет за професинални готвачи и за аматери
 • Clarity Кујнски сецко
  -50%

  Clarity Кујнски сецко

  Clarity Кујнски сецко
  -50%

  Clarity Кујнски сецко

  Делимано Clarity Chopper е многу корисно и пригодно кујнско помагало, кое ви заштедува време и напор при подготовките за готвење.
 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе