Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење
  -33%

  Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење

  Сет од високо квалитетни тави за пржење.

  Stone Legend Copperlux Сетот вклучува 2 тави (24 и 28см во дијаметар) со одлични карактеристики.

  Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење
  -33%

  Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење

  Stone Legend Copperlux Сет вклучува 2 тави со одлични карактеристики

 • Nutribullet Blue - Екстрактор на хранливи состојки
  -20%

  Nutribullet Blue - Екстрактор на хранливи состојки

  Внесете ги сите потребни витамини во телото.

  Nutribullet Blue - Екстрактор на хранливи состојки, сега достапен во сина боја со дури 20% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.990,00 ден.

  Nutribullet Blue - Екстрактор на хранливи состојки
  -20%

  Nutribullet Blue - Екстрактор на хранливи состојки

  Екстрактор на хранливи состојки, сега со дури 20% ПОПУСТ!

 • НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи кои се неопходни за секое домаќинство - Delimano JOY!

  НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи - Delimano JOY!

 • Joy Duomix 2 во 1 Блендер и Апарат за смути
  -50%

  Joy Duomix 2 во 1 Блендер и Апарат за смути

  Delimano Joy Duomix е комбинација од два фантастични апарати потребни во секоја кујна:

  Практичен рачен миксер и компактен апарат за смути.

  Редовна цена: 2.980,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Joy Duomix 2 во 1 Блендер и Апарат за смути
  -50%

  Joy Duomix 2 во 1 Блендер и Апарат за смути

  Delimano Joy Duomix е комбинација од два потребни во секоја кујна.

 • Stone Legend CopperLUX Четириаголна тава
  -40%

  Stone Legend CopperLUX Четириаголна тава

  Stone Legend CopperLUX Четириаголна тава
  -40%

  Stone Legend CopperLUX Четириаголна тава

  Легендата продолжува - CoperLux Четириаголна тава

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе