Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Stone Legend Овален пекач
  -25%

  Stone Legend Овален пекач

  Пекач со кој може да подготвите речиси сè

  Stone Legend Овалниот пекач од Делимано ќе го подобри начинот на кој ја подготвувате и послужувате храната.

  Редовна цена: 3.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  Stone Legend Овален пекач
  -25%

  Stone Legend Овален пекач

  Stone Legend Овалниот пекач од Делимано ќе го подобри начинот на кој ја подготвувате и послужувате храната.
 • Family Magic Mix Сет за подготовка на храна
  -50%

  Family Magic Mix Сет за подготовка на храна

  Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом создавајќи неверојатни празнични рецепти благодарение на Delimano Family Magic Mix.

  Редовна цена: 2.980,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Family Magic Mix Сет за подготовка на храна
  -50%

  Family Magic Mix Сет за подготовка на храна

  Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом.
 • Nutribullet Red - Екстрактор на хранливи состојки
  -1.000 ден.

  Nutribullet Red - Екстрактор на хранливи состојки

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки!

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.990,00 ден.

  Nutribullet Red - Екстрактор на хранливи состојки
  -1.000 ден.

  Nutribullet Red - Екстрактор на хранливи состојки

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки!
 • 3 производи по цена за 2
  3 по цена за 2

  3 производи по цена за 2

  Одберете 3 производи од Ceramica Delicia линијата и оној со најниска цена ќе биде ПОДАРОК!

  Побрзајте, количините се ограничени.

  3 производи по цена за 2
  3 по цена за 2

  3 производи по цена за 2

  Одберете 3 производи од Ceramica Delicia линијата и оној со најниска цена ќе биде ПОДАРОК!
 • Празници за паметење

  Празници за паметење

  Празници за паметење

  Празници за паметење

  Направете ги празниците незаборавни
 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Видено на ТВ

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе