Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Chef Power Сет ножеви со држач
  НОВО

  Chef Power Сет ножеви со држач

  Идеален 10-делен сет за професинални готвачи и аматери со иновативен држач кој ги остри ножевите при секое вадење.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Chef Power Сет ножеви со држач
  НОВО

  Chef Power Сет ножеви со држач

  Идеален сет за професинални готвачи и за аматери
 • 50% попуст на Тавата за палачинки
  *50% ПОПУСТ

  50% попуст на Тавата за палачинки

  Тава за палачинки со револуционерен облик за подготовка на највкусните, здрави палачинки за вашето семејство.

  Со купени Делимано производи над 1.000 ден., добивате 50% попуст на Delicia Тавата за палачинки. (795 Ден.)

  50% попуст на Тавата за палачинки
  *50% ПОПУСТ

  50% попуст на Тавата за палачинки

  Со купени Делимано производи над 1.000 ден., добивате 50% попуст на Delicia Тавата за палачинки. (795 Ден.)
 • Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки.

  Специјална понуда со ПОДАРОК: Delimano Utile Електричен Апарат за палачинки во вредност од 1.490 Ден.

  *Количините се ограничени!

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки,
 • Stone Legend - Мултинаменска тава
  ПОДАРОК

  Stone Legend - Мултинаменска тава

  Пржете и печете на вистински камен. Спој на традиционалната мудрост и модерната кујна.

  Stone Legend Мултинаменска тава од 28см. со нелеплива облога и подарок Кујнски сецко за само 1.990 ден.

  Stone Legend - Мултинаменска тава
  ПОДАРОК

  Stone Legend - Мултинаменска тава

  Со секоја купена тава, добивате подарок - Кујнски сецко!
 • Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје
  -50%

  Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје

  Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје
  -50%

  Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје

  Подгответе го овошјето на брз, лесен и забавен начин.
 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

moirecepti
moirecepti

МоиРецепти

Објави рецепт на МоиРецепти!

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе