Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Delicia Вок тава 20см. за само 745 Ден.
  -50%

  Delicia Вок тава 20см. за само 745 Ден.

  Високо квалитетна тава, направена од алуминиумска основа, силиконска надворешност и внатрешна облога од Керамика Форте.

  Специјална ограничена понуда со 50% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 1.490,00 ден.

  Специјална цена: 745,00 ден.

  Delicia Вок тава 20см. за само 745 Ден.
  -50%

  Delicia Вок тава 20см. за само 745 Ден.

  Високо квалитетна тава, направена од алуминиумска основа, силиконска надворешност и внатрешна облога од Керамика Форте.
 • Stone Legend - Мултинаменска тава
  ПОДАРОК

  Stone Legend - Мултинаменска тава

  Пржете и печете на вистински камен. Спој на традиционалната мудрост и модерната кујна.

  Stone Legend Мултинаменска тава од 28см. со нелеплива облога и подарок Кујнски сецко за само 1.990 ден.

  Stone Legend - Мултинаменска тава
  ПОДАРОК

  Stone Legend - Мултинаменска тава

  Со секоја купена тава, добивате подарок - Кујнски сецко!
 • Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки.

  Специјална понуда со ПОДАРОК: Delimano Utile Електричен Апарат за палачинки во вредност од 1.490 Ден.

  *Количините се ограничени!

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet Gold со ПОДАРОК!

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки,
 • Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Новата кујнска решетка од Делимано е вашиот помошник. Таа е едноставна за употреба и се склопува за да не зафаќа многу простор.

  Специјална понуда со ПОПУСТ и ПОДАРОК уште една Решетка за готвење!

  Редовна цена: 990,00 ден.

  Специјална цена: 690,00 ден.

  Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Новата кујнска решетка од Делимано е вашиот помошник. Таа е едноставна за употреба и се склопува за да не зафаќа многу простор.
 • Nutribullet Pro за 7.190 ден.
  -20%

  Nutribullet Pro за 7.190 ден.

  Nutribullet Pro за 7.190 ден.
  -20%

  Nutribullet Pro за 7.190 ден.

  Одличен попуст од 20% на моќниот Nutribullet Pro!
 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
moirecepti
moirecepti

МоиРецепти

Објави рецепт на МоиРецепти!

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе