Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • CopperLUX Округла тава 26см. со подарок
  подарок

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок

  Варете, печете, јадете и повторете! Гответе поефикасно и поздраво од било кога со Copperlux Округлата тава.

  Сега со ПОДАРОК JOY Рачен Блендер.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок
  подарок

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок

  Гответе поефикасно и поздраво со Copperlux Округлата тава.

 • Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко
  -50%

  Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко

  Моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

  Може да се користи за голем број на задачи во кујната - сечкање, мелење, матење па дури и складирање.

  Редовна цена: 1.780,00 ден.

  Специјална цена: 890,00 ден.

  Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко
  -50%

  Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко

  Мал но моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

 • НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи кои се неопходни за секое домаќинство - Delimano JOY!

  НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи - Delimano JOY!

 • Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење
  -33%

  Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење

  Сет од високо квалитетни тави за пржење.

  Stone Legend Copperlux Сетот вклучува 2 тави (24 и 28см во дијаметар) со одлични карактеристики.

  Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење
  -33%

  Stone Legend CopperLUX Сет Тави за пржење

  Stone Legend Copperlux Сет вклучува 2 тави со одлични карактеристики

 • Блендер и апарат за смути
  -60%

  Блендер и апарат за смути

  Блендер и апарат за смути
  -60%

  Блендер и апарат за смути

  Рачен блендер за вкусни супи, сосеви, овошни десерти и др.

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе