Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • БОНУС од 1.000 ден. за Делимано производи

  БОНУС од 1.000 ден. за Делимано производи

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Подобро здравје со Nutribullet! Нарачајте и добијте 1.000 ден. бонус за купување на Делимано производи.

  БОНУС од 1.000 ден. за Делимано производи

  БОНУС од 1.000 ден. за Делимано производи

  Подобро здравје со Nutribullet! Нарачајте и добијте 1.000 ден. бонус за купување на Делимано производи.
 • Делициа Супер Сет
  -43%

  Делициа Супер Сет

  Подгответе здрави и вкусни оброци за целото семејство со овој одличен Делициа Супер Сет.

  Редовна цена: 3.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Делициа Супер Сет
  -43%

  Делициа Супер Сет

  Подгответе здрави и вкусни оброци за целото семејство со овој одличен Делициа Супер Сет.
 • Chef Power Сет ножеви со држач
  НОВО

  Chef Power Сет ножеви со држач

  Идеален 10-делен сет за професинални готвачи и аматери со иновативен држач кој ги остри ножевите при секое вадење.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Chef Power Сет ножеви со држач
  НОВО

  Chef Power Сет ножеви со држач

  Идеален сет за професинални готвачи и за аматери
 • Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Новата кујнска решетка од Делимано е вашиот помошник. Таа е едноставна за употреба и се склопува за да не зафаќа многу простор.

  Специјална понуда со ПОПУСТ и ПОДАРОК уште една Решетка за готвење!

  Редовна цена: 990,00 ден.

  Специјална цена: 690,00 ден.

  Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Новата кујнска решетка од Делимано е вашиот помошник. Таа е едноставна за употреба и се склопува за да не зафаќа многу простор.
 • Nutribullet Pro за 7.190 ден.
  -20%

  Nutribullet Pro за 7.190 ден.

  Nutribullet Pro за 7.190 ден.
  -20%

  Nutribullet Pro за 7.190 ден.

  Одличен попуст од 20% на моќниот Nutribullet Pro!
 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

moirecepti
moirecepti

МоиРецепти

Објави рецепт на МоиРецепти!

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе