Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -29%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега! Искористете специјален попуст од 2.000 ден.!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -29%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега!

 • CopperLUX Округла тава 26см. со подарок
  подарок

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок

  Варете, печете, јадете и повторете! Гответе поефикасно и поздраво од било кога со Copperlux Округлата тава.

  Сега со ПОДАРОК JOY Рачен Блендер.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок
  подарок

  CopperLUX Округла тава 26см. со подарок

  Гответе поефикасно и поздраво со Copperlux Округлата тава.

 • НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи кои се неопходни за секое домаќинство - Delimano JOY!

  НОВА Delimano JOY линија
  новa линија

  НОВА Delimano JOY линија

  Ви ја претставуваме новата линија на производи - Delimano JOY!

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе