Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Delimano Instant Water Heating Faucet

  Delimano Instant Water Heating Faucet

  Топла вода во секое време. Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Идеално решение за викендички, летни кујни итн.

  Delimano Instant Water Heating Faucet

  Delimano Instant Water Heating Faucet

  Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени.
 • Tempo Presto Pro Експрес лонец
  НОВО

  Tempo Presto Pro Експрес лонец

  Најновиот сад за готвење под притисок е специјално дизајниран за да ви овозможи подготовка на многу поздрави оброци до 70% побрзо како и заштеда на енергија – бидејќи се подготвува со помош на пареа под притисок.

  Tempo Presto Pro Експрес лонец
  НОВО

  Tempo Presto Pro Експрес лонец

  Здрав начин на готвење со кој зачувувате и до 95% од витамините
 • Мелница за Лук 4 во 1

  Мелница за Лук 4 во 1

  Исечете 81 совршена коцка за неколку секунди.

  Мелница за Лук 4 во 1

  Мелница за Лук 4 во 1

  Исечете 81 совршена коцка за само неколку секунди.
nutribullet

Кој Нутрибулет е за вас?

Дознајте кои се разликите и одберете го идеалниот. Кликнете тука!

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

moirecepti
moirecepti

МоиРецепти

Објави рецепт на МоиРецепти!

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 
smutimk

Видео рецепти, статии и совети... за смути.

Секој ден можете да го започнете свежи и полни со енергија.

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе