Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Premium Дополнителен филтер за вода

Premium Дополнителен филтер за вода
Photos
  • Видеа
  • Слики
Premium Дополнителен филтер за вода Premium Дополнителен филтер за вода Premium Дополнителен филтер за вода
-34%
Premium Дополнителен филтер за вода

ID: 102398210 | SKU: 1000058122

Содржи природно активиран јаглен и сребро кои ги отстрануваат бактериите, хемиските остатоци, лошиот вкус и мирис. Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма.

Premium Дополнителен филтер за вода
Залиха: 8

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Врвен квалитет директно од вашата чешма

Кога конзумирате 8 чаши вода на ден, сакате таа да биде со одличен квалитет... да не ги спомнувамте сите овошја и салати кои ги миеме со водата од чешма. Delimano Дополнителниот филтер - премиум ќе ви ја обезбеди најквалитетната вода директно од чешмата

Уживајте во повкусна вода без штетни бактерии, хемиски остатоци, лош вкус и мирис

Delimano Дополнителниот филтер - премиум ќе ви обезбеди вода без штетни бактерии, хемиски остатоци, лош вкус и мирис, а вие, ќе можете да уживате во поздрава и повкусна вода за пиење. Филтерот користи сребро и јаглен за да го отстрани лошиот вкус и мирис, додека ги зачувува природните минерали и придонесува за подобро здравје

Одличен избор за филтрирање вода

Инвестирањето во ефективен систем за филтрирање вода за вашиот дом е одличен избор, бидејќи ќе престанете со купување на флаширана вода и ќе го намалите отпадот а истовремено и ќе заштедите и пари.

Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма

Delimano Дополнителниот филтер за вода - премиум одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма, кој лесно се прикачува на вашата чешма. Филтрите траат отприлика 3 месеци и нивното траење може да се продолжи со тоа што ќе го користите вентилот за исклучување на филтрираната вода.

Филтрирање на вода од штетни супстанци со природно активиран јаглен и сребро

Delimano Дополнителниот филтер - премиум користи природно активиран јаглен и сребро со цел ефикасно да се отстранат бактериите, хемиските остатоци, лошиот вкус и мирис од водата директно од чешмата. 

Лесно монтирање на Delimano Системот за филтрирање на вода од чешма

Дополнителниот филтер лесно и едноставно се монтира на Системот за филтрирање без потреба од дополнителни алатки. 

Продолжете го траењето на филтерот 

Системот за филтрирање вода има вентил со кој можете да изберете да тече нефилтрирана вода во случаите кога сакате да чистите и не ви е потребна филтрирана вода.

  • секој кој инвестирал во Delimano Системот за филтрирање вода
  • секој кој сака да води здрав начин на живот 
  • корисен за оние кои имаат специфична исхрана 
  • соодветен за сите семејстава со мали деца
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики систем за филтрација од активен јаглен проткаен со сребрени честички
Материјал PP, АБС, друго
Тежина 0.35 кг
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка