Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Astoria Апарат за смути

Delimano Astoria апаратот за смуди е мал блендер и спортско шише во едно, дизајниран да се вклопи во вашиот активен живот.

Astoria Апарат за смути
2.790,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Astoria апаратот за смуди е мал блендер и спортско шише во едно, дизајниран да се вклопи во вашиот активен живот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Astoria апаратот за смуди е мал блендер и спортско шише во едно, дизајниран да се вклопи во вашиот активен живот. Со практичниот начин на блендирање со само еден допир, можете многу лесно да ги подготвите вашите омилени шејкови.
Блендирајќи директно во шишето има помалку неред. Капакот има и кука за носење. Шишето е направено од пластика без отровни состојки и можете да го ставите во машина за садови.   

Технички карактеристики:

 • 220-240V
 • 50/60Hz
 • 300W
 • Капацитет на шише: 600мл
 • Материјал на шише: тритан

Предности:

 • за блендирање на овошје, зеленчук, сладолед
 • сад кој се вади
 • едноставен за чистење, безбеден во машина за садови
 • сечило од не’рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка