Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Astoria Cutlery Детски прибор

Astoria Cutlery Детски прибор
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Cutlery Детски прибор
-50%
Astoria Cutlery Детски прибор

ID: 100694579| SKU: 1000048857

Делимано Асторија Детски прибор 4 парчиња. Дизајниран специјално за децата, овој сет од 4 парчиња вклучува нож, вилушка, голема и мала лажица, сите со изгравирани детски ликови.

Специјална понуда со ПОПУСТ!

Редовна цена: 980,00 ден.


Специјална цена: 490,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Донесете елеганција и префинетост на вашата маса со Делимано Асторија Приборот за јадење.

Производите од линијата „Прибори за јадење“ вклучуваат различни производи како на пример: обичен прибор за јадење, сетови за торта, шпагети, салата, детски сет како и дополнителни сетови како црпалки за супа, сите направени од 18/10 нерѓосувачки челик.

Модерниот и елегантен дизајн на секој производ ги прави Делимано Асторија Приборот за јадење, совршен дел од сите видови на кујни и трпези, без разлика дали ги користите за секој ден или за гости и елегантни приеми.

Покрај нивниот модерен и сјаен изглед, приборот се карактеризира и со практични карактериски: тие можат да се мијат во машина за садови и се удобни за користење.

Делимано Асторија Детски прибор 4 парчиња. Дизајниран специјално за децата, овој сет од 4 парчиња вклучува нож, вилушка, голема и мала лажица, сите со изгравирани детски ликови.

Сетот вклучува:

 • 1x детска вилушка
 • 1x детски нож
 • 1x детска лажица
 • 1x детска мала лажица
Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Капацитет /
Материјал не‘рѓосувачки челик
Тежина 0.26 kg
Дополнителни информации

Предности:

 • направени од нерѓосувачки челик 18/10
 • отпорни на корозија
 • може да се мие во машина за садови
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка