Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Astoria Кујнска вага

Astoria Кујнска вага
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Кујнска вага Astoria Кујнска вага Astoria Кујнска вага Astoria Кујнска вага
-34%
Astoria Кујнска вага

ID: 103945583 | SKU: 1000070398

Delimano Astoria кујнската вага има сад од не’рѓосувачки челик и автоматска on/off функција.

Редовна цена: 1.798,00 ден.


Специјална цена: 1.190,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Delimano Astoria кујнската вага има сад од не’рѓосувачки челик и автоматска on/off функција, индикатор за волумен за масло, млеко, вода и брашно. Садот за мерење можете да го користите и за матење, а се мие и во машина за садови. Работи на 2 x AAA (1.5 V) батерии (не се вклучени во пакетот).

 • Капацитет: 1.5л
 • Максимална тежина на мерење: 5 кг
 • Моќност: 2 X AAA 15v батерии

Карактеристики:

 • компактна
 • мери тежина и волумен
 • неколку единици мерки
 • автоматско исклучување
 • капацитет: 1,5л
 • садот за мерење се вади
 • мерна скала во садот
 • ЛЦД екран на рачката кој е едноставен за користење
Технички карактеристики
Материјал алуминиум
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка