Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Astoria Миксер

Astoria Миксер
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Миксер Astoria Миксер Astoria Миксер Astoria Миксер Astoria Миксер Astoria Миксер
-38%
Astoria Миксер

ID: 105885630 | SKU: 1000079699

Со Delimano Astoria миксерот со подлога ќе можете да обработите различни видови на состојки. Тој има моќен мотор од 300W идеален за секојдневна употреба.

Astoria Миксер

Редовна цена: 7.998,00 ден.


Специјална цена: 4.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Со Delimano Astoria миксерот со подлога ќе можете да обработите различни видови на состојки.

Тој има моќен мотор од 300W идеален за секојдневна употреба. Главата на миксерот ротира комплетно внатре во садот што обезбедува многу поефикасно блендирање отколку со другите видови на миксери. Седум брзини и специјална можност за прилагодување на моќноста со што вие имате можност да ја контролирате брзината. При подготовката можете многу лесно да ги додавате состојките - главата се навалува и вие имате пристап до садо, или пак едноставно додадете состојки преку отворот на заштитниот капак.

Додатоците вклучуваат маталка, додаток за тесто и рамна мешалка. Добивате и сад од не’рѓосувачки челик со капацитет од 4,5 л. Маталката, спатулата, заштитниот капак и садот се безбедни за во машина за садови.

 • Моќност: 300W 7 брзини
 • Волумен на садот: 4.5л
 • Материјал на мешалката: не’рѓосувачки челик
 • Материјал на маталката: не’рѓосувачки челик
 • Кука за тесто: алуминиум
 • Материјал на садот: не’рѓосувачки челик
 • Димензија на производот: Д33 X В32 X Ш17 см
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка