Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Astoria Електрична цедалка

Astoria Електрична цедалка
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Електрична цедалка
-30%
Astoria Електрична цедалка

ID: 103945588 | SKU: 1000070405

Delimano Astoria Електричната цедалка ротира во два правци и во неа можете да ставите овошја со различни големини, па можете да уживате во свежите сокови во секое време.

Astoria Електрична цедалка

Редовна цена: 1.998,00 ден.


Специјална цена: 1.390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Delimano Astoria Електричната цедалка ротира во два правци и во неа можете да ставите овошја со различни големини, па можете да уживате во свежите сокови во секое време. Можете да го регулирате количеството на пулпа во сокот благодарение на додатокот за регулирање. Садот е провиден, па вие можете во секое време да ја надгледувате количината на сок.

 • Ротација во правец на стрелките на часовникот како и во спротивен правец, што придонесува за оптимална екстракција на сок
 • Рачка мека на допир
 • Автоматски прекинувач
 • Садот се вади
 • 2 додатоци за притискање за помали и поголеми парчиња овошје
 • Прилагодлив филтер за пулпа
 • Заштитен капак
 • Дел за складирање на кабелот
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка