Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Astoria Стаклен сад

Astoria Стаклен сад
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Стаклен сад
-31%
Astoria Стаклен сад

SKU: 99-1000041820

Главната карактеристика на Astoria стаклениот сад е тоа што ја одржува храната свежа. Црниот капак е направен од високо-квалитетен САН материјал со интегррана рачка.

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 998,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Главната карактеристика на Astoria стаклениот сад е тоа што ја одржува храната свежа. Црниот капак е направен од високо-квалитетен САН материјал со интегррана рачка. Тој има интелегентен систем за регулација на воздух и начин на отварање. Вентилот многу брзо се затвара па храната го задржува нејзиниот мирис и вкус подолг временски период, чувана во фрижидер. Садовите за складирање се во неколку величини и се неверојатно практични. Едноставен систем на затварање

 • 100% заштита од воздух и течност
 • Безбеден за во машина за садови, микробранова, замрзнувач и рерна
 • Може да се кроисти на температури до 450°C
 • Долготраен
 • Сад изработен од нетоксични материјали
 • Отпорен на термален шок и до 120°C
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка