Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје

Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје
Photos
 • Видеа
 • Слики
Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје
-50%
Fruit Factory 10 во 1 Сет за подготовка на овошје

ID: 106064730 | SKU: 1000136550

Забавен и брз начин да уживате во овошјето

Delimano Fruit Factory 10 во 1 сетот за подготовка на овошје - единствената алатка која ќе ви биде потребна за да го подготвите вашето овошје на брз, лесен и забавен начин.

 • Фантастичен практичен сет вклучува додатоци со 10 различни функции
 • Едноставен за складирање и пренесување, компактен со интересен дизајн
 • Идеално решение за едноставна подготовка на здрави ужинки
Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

Редовна цена: 1.390,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Почнете со здрав живот уште денес

Дали би сакале да водите поздрав живот и да јадете повеќе овошје, но едноставно немате доволно време да лупите и да сечкате?

Со Делимано Brava Fruit Factory - сетот за подготовка на овошје многу лесно ќе започнете со поздрав живот и ќе ги изгубите вишокот килограми.

Со него можете да исечкате јаболка и круши за овошна салата, да направите свеж сок од цитрон или портокал, да изрендате кора од лимон за домашните десерти, брзо и едноставно.

Delimano Brava Fruit Factory не зафаќа простор бидејќи сите делови се склопуваат еден во друг. Со неговиот симпатичен овошен дизајн може да го поставите било каде во кујната, за секогаш да ви биде при рака.

Fruit Factory сетот комбинира 10 функции во еден производ:

 • 5 боцкалки

 • Лупалка за цитрусни овошја

 • Вилушка

 • Голема цедалка

 • Мала цедалка

 • Сад за послужување

 • Лажичка за авокадо

 • Сечко за коцки

 • Секач за јаболка

 • Ренде за цврсто овошје

Технички карактеристики
Димензија Висина: 15,5 см.
Дополнителни карактеристики пластика која е безбедна за користење до 60ºC; капацитет: 390 мл.
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка