Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Brava Nicer Dicer Кујнски сецко

Photo
Видео

Значително намалете го времето на подготовка на храната

Delimano Brava Nicer Dicer е фантастично помагало за подготовка на состојките за готвење.

  • Исечкајте ги вашите омилени состојки брзо и безбедно
  • Има патентирано копче за едноставно чистење
  • 4во1 функции
Brava Nicer Dicer Кујнски сецко
1.290,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Значително намалете го времето на подготовка на храната

Delimano Brava Nicer Dicer е фантастично помагало за подготовка на состојките за готвење.

  • Исечкајте ги вашите омилени состојки брзо и безбедно
  • Има патентирано копче за едноставно чистење
  • 4во1 функции
Дознајте повеќе
Детали за производот

Брзо и безбедно сечкање за едноставно готвење

Со Delimano Brava Nicer Dicer, вие ќе можете да ги исечкате вашите омилени состојки за многу краток временски период - вклучувајќи и тврдо-варени јајца, сирење, шунка, зачини, итн.

Бидете креативни кога сечкате

Со 4во1 Delimano Brava Nicer Dicer можете состојките да ги сечкате на коцки со 4 различни димензии. Кромидот, пиперките или копарот сечкајте ги на најмали коцки, шунката, тврдо-варените јајца, тиквичките сечкајте ги на мали коцки, магдоносот и морковите на средни, а ананасот и лубеницата на најголеми коцки. Но тоа не е се - состојките може да ги сечкате и на ленти за поубав изглед.

Сечило кое никогаш нема да ве изневери

Високо-квалитетните не’рѓосувачки челик и пластиката од кои е изработен овој производ ви гарантираат негова долготрајна употреба.

Практичен за употреба, едноставен за чистење

Delimano Brava Nicer Dicer има сад за собирање на состојките со капацитет од 800 мл и со нелизгачки ногарки. Сите делови на овој сечко можат да се мијат во машина за садови.

Технички карактеристики
Димензија 21,5 x 6 x 9 см.
Дополнителни карактеристики Капацитет: 800 мл.
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality