Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Brava Сет од 4 даски за сечкање

Photo
Video

Сет од даски за сечкање кои ќе бидат незаменлив дел од вашата кујна

Delimano Brava сетот од 4 даски за сечкање е одличен додаток за вашата кујна.

 • 4 модерни даски за сечкање кои можат да се користат за различни цели
 • Компактен држач за складирање со нелизгачка основа
 • Се мијат во машина за садови
Brava Сет од 4 даски за сечкање
1.490,00 ден.
1.190,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Сет од даски за сечкање кои ќе бидат незаменлив дел од вашата кујна

Delimano Brava сетот од 4 даски за сечкање е одличен додаток за вашата кујна.

 • 4 модерни даски за сечкање кои можат да се користат за различни цели
 • Компактен држач за складирање со нелизгачка основа
 • Се мијат во машина за садови
Дознајте повеќе
Детали за производот

Подобра организација во подготовка на состојките

Практичен додаток во секоја кујна.

Delimano Brava сетот од 4 даски за сечкање содржи 4 модерни даски за сечкање во различни бои и со илустрации со цел да се знае која даска за која употреба е наменета

 • Црвена за месо
 • Сина за риба
 • Зелена за зеленчук
 • Жолта за готвена храна
Технички карактеристики
Димензија 33 x 7 x 21,5 см.
Материјал PP, АБС

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star