Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Chef Power Сет ножеви со држач

Chef Power Сет ножеви со држач
Photos
 • Видеа
 • Слики
Chef Power Сет ножеви со држач Chef Power Сет ножеви со држач Chef Power Сет ножеви со држач Chef Power Сет ножеви со држач Chef Power Сет ножеви со држач Chef Power Сет ножеви со држач Chef Power Сет ножеви со држач
Chef Power Сет ножеви со држач

ID: 106094439 | SKU: 1000147663

Еден сет ножеви со држач со вграден острач за извршување на сите работни задачи во вашата кујна.

Chef Power сетот ножеви со држач и острач од Делимано е одличен за да исечкате секаков вид на состојки, како и да ги извадите коските од месото кое сакате да го подготвите.

 • Се состои од 10 дела
 • Ножеви со држач со вграден острач кои секогаш остануваат остри
 • Направени од не’рѓосувачки челик
Chef Power Сет ножеви со држач
1.890,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Идеален сет за професинални готвачи и за аматери

Можете ли да замислите да имате острач вграден во самиот држач за ножеви? Секогаш кога ќе го извадите ножот, самиот да се наостри?
Направете ги Вашите соништа стварност со Delimano Chef Power Knives - Сет од ножеви и држач. Delimano Chef Power Knives претставува сет кој е неопходен на секоја кујна.

Сетот се состои од:

 • Готварски нож за прецизно сечкање на месо и зеленчук.

 • Нож за филети за пилешко и риба.

 • Повеќенаменски нож за обработка на ситни плодови.

 • Сантоку нож за сечкање на коцки и ситно сечкање.

 • 4 ножеви за стек за секојдневна употреба.

 • Повеќенаменски ножици за употреба во кујната.

 • Вграден острач

  Вграден острач

  Држач со вграден острач за ножевите да бидат остри во секое време.

Моќта на самоостречката можност

Иновативниот држач од Делимано со вграден керамички острач ефикасно ги остри ножевите секојпат кога ќе ги наместите во него, па тие ќе бидат остри во секое време.

sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка