Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Family Magic Mix Сет за подготовка на храна

Photo
Video

Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом создавајќи неверојатни празнични рецепти благодарение на Delimano Family Magic Mix

 • Специјални 3D Калапи за колачи за да го приближите празничното расположение во Вашиот дом.
 • Повеќенаменски сад за матење од не’рѓосувачки челик со капацитет од 4л.
 • Рачен миксер со додатоци за матење од не’рѓосувачки челик.
Family Magic Mix Сет за подготовка на храна
2.980,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом создавајќи неверојатни празнични рецепти благодарение на Delimano Family Magic Mix

 • Специјални 3D Калапи за колачи за да го приближите празничното расположение во Вашиот дом.
 • Повеќенаменски сад за матење од не’рѓосувачки челик со капацитет од 4л.
 • Рачен миксер со додатоци за матење од не’рѓосувачки челик.
Дознајте повеќе
Детали за производот

ПОДАРОК Е-книга: Најдобрите празнични рецепти

Сега имате ексклузивна можноста да ја превземете Е-книгата: Најдобрите празнични рецепти. Кликнете тука и превземете ја веднаш.

Одличен избор за подарок

Доколку барате идеален подарок за семејството или пријателите, тогаш Delimano Family Magic Mix содржи се што им е потребно за забавни дружења со најблиските. Најдоброто во овој неверојатен сет е што може да го користите во текот на целата година за подготовка на печива, сечкање, матење, рендање, подготовка на салати и полесно послужување.

Подгответе се за специјалните пригоди

Внесете вистинско празнично расположение во вашиот дом создавајќи неверојатни празнични рецепти благодарение на Delimano Family Magic Mix – практичен сет кој се состои од сад од не’рѓосувачки челик со капак, 1 додаток за крупно рендање и 1 додаток за сечкање, 1 рачен миксер со 2 додатока за матење и 2 3D калапи за колачи.

 • Рачен миксер со додатоци за матење од не’рѓосувачки челик

 • Повеќенаменски сад за матење од не’рѓосувачки челик со капацитет од 4л.

 • Додаток за рендање

 • Додаток за сечкање

 • 3D калапи за колачи

 • Капак за заштита од прскање

Технички карактеристики
Дополнителни информации Рачен миксер: 220-240V~, 50/60Hz, 150W

Маталки: не'рѓосувачки челик (безбедни за во машина за садови)

Ниво на бучава: < 85dB

3D Калапи за колачи:

Горен дел од новогодишна елка: 6x5x2,0 см.

Држач за елка: 6x5x2,0 см.

Снешко тело: 6x4,5x2,0 см.

Снешко долен дел: 4,5x3x2,0 см.

Материјал: не'рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star