Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1

Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1
Photos
 • Видеа
 • Слики
Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1 Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1
Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1

ID: 106083681 | SKU: 1000146873

Потпекувајте или подгревајте сендвичи, печете вафли или мафини! Delimano Snack Pack - Апаратот за печење 4во1 содржи сè што ви е потребно за подготовка на омилените ужинки на вашето семејство.

 • Заменува 4 апарати
 • Големи димензии
 • Апаратот може да стои вертикално за полесно складирање
 • Нелепливи плочи кои се едноставни за чистење
 • 4 плочи за: скара, тост, вафли, мафини
Со секој купен Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1, добивате ПОДАРОК Delimano Рачен миксер!
Snack Pack - Апарат за печење 4 во 1
3.990,00 ден.
Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (490,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Вашите омилени оброци со само еден апарат

Delimano Snack Pack - Апаратот за печење 4во1 ви овозможува да ги подготвите вашите омилени оброци со само еден апарат. 

Во комплетот се вклучени плочи за скара, тост, вафли и мафини

Без оглед дали имате желба за солени или благи закуски, со Delimano Snack Pack - Апаратот за печење 4во1 ќе подготвите сè само со менување на плочите - за скара, тост, мафини или вафли. Уживајте во подготовката на едноставните рецепти кои можете да ги менувате по ваша желба:

 • Потпечени или подгреани сендвичи
 • Закуски на скара
 • Белгиски вафли
 • Мафини
 • и многу повеќе…

Замена за 4 апарати

Со 4 различни плочи, вие ќе можете да подготвувате вкусни рецепти. Овој апарат е одличен за употреба во вашиот дом, како и за на семејни патувања.

Едноставна замена на плочите со “клик“ систем

Delimano Snack Pack - Апаратот за печење 4во1 има многу едноставен и безбеден “клик“ систем за замена на плочите.

Нелеплива облога која е многу едноставна за чистење

Плочите се со нелеплива облога која едноставно се чисти - само пребришете со салфетка и исплакнете пред следната употреба.

Технички карактеристики
Димензија Производ: 29 x 34 x 12 см. / Површина за готвење: 28 x 22 см.
Дополнителни карактеристики Моќност: 220-240V~ - 50Hz – 1400W, Нелеплива облога
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка