Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gourmet Cutlery Детски сет

-50%

Delimano Gourmet Cutlery Детскиот сет вклучува ноже, виљушка, супена лажица и лажица за десерт, сите со детски мотиви.

Gourmet Cutlery Детски сет

Редовна цена: 798,00 ден.


Специјална цена: 399,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Gourmet Cutlery Детскиот сет вклучува ноже, виљушка, супена лажица и лажица за десерт, сите со детски мотиви.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Внесете елеганција во оброците со Delimano Gourmet Cutlery производит

Оваа линија на Делимано вклучува различни производи за секоја намена, од прибор за јадење, до сетови за торта и салата, како и детски сетови. Сите се направени од 18/10 не’рѓосувачки челик. Нивниот модерен и елегантен дизајн ги прави одлични за секој оброк во трпезарии со најразличен декор. Delimano Gourmet Cutlery производите се безбедни за во машина за садови и се многу пријатни на допир.

Delimano Gourmet Cutlery Детскиот сет вклучува ноже, виљушка, супена лажичка и лажичка за десерт, сите со детски мотиви.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality