Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gourmet Cutlery Сет од 4 лажици

Photo
Video
-50%

Delimano Gourmet Cutlery Сет од 4 супени лажици со функционален и елегантен дизајн.

Gourmet Cutlery Сет од 4 лажици

Редовна цена: 698,00 ден.


Специјална цена: 349,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Gourmet Cutlery Сет од 4 супени лажици со функционален и елегантен дизајн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Внесете елеганција во оброците со Delimano Gourmet Cutlery производите!

Оваа линија на Делимано вклучува различни производи за секоја намена, од прибор за јадење, до сетови за торта и салата, како и детски сетови. Сите се направени од 18/10 не’рѓосувачки челик. Нивниот модерен и елегантен дизајн ги прави одлични за секој оброк во трпезарии со најразличен декор. Delimano Gourmet Cutlery производите се безбедни за во машина за садови и се многу пријатни на допир.

Delimano Gourmet Cutlery Сет од 4 супени лажици со функционален и елегантен дизајн.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star