Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gourmet Cutlery Сет за салата

Photo
Video
-50%

Delimano Gourmet Cutlery Сет за салата - Овој сјаен сет за салата од Делимано е направен од не’рѓосувачки челик и вклучува: вилушка за салата и лажица за салата.

Gourmet Cutlery Сет за салата

Редовна цена: 798,00 ден.


Специјална цена: 399,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Gourmet Cutlery Сет за салата - Овој сјаен сет за салата од Делимано е направен од не’рѓосувачки челик и вклучува: вилушка за салата и лажица за салата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Внесете елеганција во оброците со Delimano Gourmet Cutlery производите.

Оваа линија на Делимано вклучува различни производи за секоја намена, од прибор за јадење, до сетови за торта и салата, како и детски сетови. Сите се направени од 18/10 не’рѓосувачки челик.

Нивниот модерен и елегантен дизајн ги прави одлични за секој оброк во трпезарии со најразличен декор. Delimano Gourmet Cutlery производите се безбедни за во машина за садови и се многу пријатни на допир.

Delimano Gourmet Cutlery Сет за салата

Овој сјаен сет за салата од Делимано е направен од не’рѓосувачки челик и вклучува: вилушка за салата и лажица за салата. Вилушката и лажицата можете да ги користите посебно за послужување на месо или гарнир, како и заедно за салати.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star