Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gourmet lava cад за готвење со капак

Photo
Video
-42%

Направена од високо-квалитетно леано железо

 • Може да се користи на сите видови на рингли, вклучувајќи и индукциски
 • Безбеден за во рерна (со капак) на температура до 350oC
 • За готвење на ниска и висока температура
 • За подготовка на сите видови на рецепти
Gourmet lava cад за готвење со капак

Редовна цена: 8.598,00 ден.


Специјална цена: 4.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-556
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Направена од високо-квалитетно леано железо

 • Може да се користи на сите видови на рингли, вклучувајќи и индукциски
 • Безбеден за во рерна (со капак) на температура до 350oC
 • За готвење на ниска и висока температура
 • За подготовка на сите видови на рецепти
Дознајте повеќе
Детали за производот

Направена од високо-квалитетно леано железо

 • Може да се користи на сите видови на рингли, вклучувајќи и индукциски
 • Безбеден за во рерна (со капак) на температура до 350oC
 • За готвење на ниска и висока температура
 • За подготовка на сите видови на рецепти

Технички карактеристики:

 • Материјал: 40% легура од челик, 60% сурово железо
 • Капацитет: 4,5л
 • Тежина: 5,41 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star