Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Joy Дигитален бокал

Photo
Video

Подгответе ги вашите омилени врели напитоци за миг. Новиот Delimano Joy Дигитален Бокал:

  • Со дигитален дисплеј и можност за избор на температура.
  • Ви гарантира безбедна употреба со можност за автоматско исклучување, капак кој се заклучува, заштита од загревање без течност и сијаличка - индикатор. 
Joy Дигитален бокал
2.790,00 ден.
2.290,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе ги вашите омилени врели напитоци за миг. Новиот Delimano Joy Дигитален Бокал:

  • Со дигитален дисплеј и можност за избор на температура.
  • Ви гарантира безбедна употреба со можност за автоматско исклучување, капак кој се заклучува, заштита од загревање без течност и сијаличка - индикатор. 
Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен дизајн за едноставно ракување

Бокалот е безжичен и може слободно да се поткрене од основата за поедноставно истурање, полнење и послужување. Капацитетот е од 1,7 литри кои многу брзо се загреваат благодарение на моќната основа за загревање од 2200W. Безбедноста е осигурана со автоматската функција за исклучување, капакот кој се заклучува, заштитата од загревање без течност и сијаличка - индикатор. Дополнително, филтерот обезбедува едноставно чистење. 

Бокал со кој ќе ја одберете температурата 

Delimano Joy дигиталниот бокал има практична функција за одредување на температурата од 40°C до 99°C, што ви овозможува прецизно определување на температурата брзо и едноставно. Овој бокал има и функција за одржување на топлината до половина час.    

Технички карактеристики
Дополнителни информации Капацитет: 1.7л.
Дополнителни карактеристики 1850 – 2200W; 220 – 240V

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star