Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
Photo
Video

Револуционерна кујнска вага која не работи на батерии

Заборавете на батериите и незгодните кабли - со Delimano Joy кујнската вага ќе можете да ги мерите вашите омилени состојки со 2 едноставни вртења на копчето!

Joy Кујнска вага
2.190,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Револуционерна кујнска вага која не работи на батерии

Заборавете на батериите и незгодните кабли - со Delimano Joy кујнската вага ќе можете да ги мерите вашите омилени состојки со 2 едноставни вртења на копчето!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кујнска вага која е подготвена за употреба во секое време

Delimano Joy кујнската вага не работи на батерии и има интегриран генератор - едноставно свртете го копчето два круга и вагата е подготвена за мерење на состојки до 5 кг. Функцијата Tare ви овозможува да да мерите повеќе состојки истовремено во грамови, унци, фунти, па дури и милилитри (за вода и млеко).

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star