Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Книга готвач - 100 мои рецепти Лилјана Илиева

Книга готвач - 100 мои рецепти Лилјана Илиева
Photos
  • Видеа
  • Слики
Книга готвач - 100 мои рецепти Лилјана Илиева
Книга готвач - 100 мои рецепти Лилјана Илиева

ID: 100716345 | SKU: 1000048580

Moirecepti.mk е веб-страницата наменета за сите љубители на готвењето, простор на кои секојдневно се разменуваат рецепти, совети, искуства и знаења од кујната. На страницата можат да се најдат над 10.000 оригинални јадења и над 600 видео-рецепти што може да ги погледне секој посетител.
Книга готвач - 100 мои рецепти Лилјана Илиева
490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Moirecepti.mk е веб-страницата наменета за сите љубители на готвењето, простор на кои секојдневно се разменуваат рецепти, совети, искуства и знаења од кујната. На страницата можат да се најдат над 10.000 оригинални јадења и над 600 видео-рецепти што може да ги погледне секој посетител. Една од нашите најистакнати членки, госпоѓата Лилјана Илиева, прва ни прати 600 свои проверени и вкусни рецепти. Заради нивно трајно зачувување, одлучивме да подготвиме книга со 100 нејзини одбрани деликатеси. Ќе ги најдете поделени во 5 категории: Теста, Предјадења, Главни јадења, Десерти и Зимници. Во нивното подготвување таа најчесто користи секојдневни состојки, кои успешно ги комбинира за да се добие извонреден вкус. Се надеваме дека ќе уживате во сѐ што ќе подготвите!

Технички карактеристики:

  • 100 рецепти
  • 220 страници
  • 130 гр./м2 мат кунтсдрук
  • тврд повез
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка