Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Stone legend CopperLUX Четириаголен капак

Photo
Video

Одличен додаток за Delimano Stone Legend Copperlux Четириаголната тава

Високо квалитетен капак 27x27 см. од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

  • Заштедете енергија додека готвите и спречете го истекувањето на состојките
  • Направен од квалитетен не’рѓосувачки челик и стакло
  • Безбеден за употреба во рерна
Stone legend CopperLUX Четириаголен капак
690,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Одличен додаток за Delimano Stone Legend Copperlux Четириаголната тава

Високо квалитетен капак 27x27 см. од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

  • Заштедете енергија додека готвите и спречете го истекувањето на состојките
  • Направен од квалитетен не’рѓосувачки челик и стакло
  • Безбеден за употреба во рерна
Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо квалитетен капак 27x27 см. од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux

Delimano Stone Legend Copperlux капакот е одличен додаток на Copperlux Четириаголната тава. Прстенот и рачката од не’рѓосувачки челик гарантираат долготрајност, додека стаклото ви овозможува да ја надгледувате храната додека се готви.

Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Димензија 27 X 27 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star