Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
Photo
Video

Одличен додаток за Delimano Stone Legend Copperlux лонците и тавите

Високо квалитетни капаци од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

  • Заштедете енергија додека готвите и спречете го истекувањето на состојките
  • Направени од квалитетен не’рѓосувачки челик и стакло
  • Безбедни за употреба во рерна
Stone Legend CopperLUX Капак
Од 590,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Одличен додаток за Delimano Stone Legend Copperlux лонците и тавите

Високо квалитетни капаци од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

  • Заштедете енергија додека готвите и спречете го истекувањето на состојките
  • Направени од квалитетен не’рѓосувачки челик и стакло
  • Безбедни за употреба во рерна
Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо квалитетни капаци од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

Delimano Stone Legend Copperlux капаците се одличен додаток на Copperlux лонците и тавите. Прстенот и рачката од не’рѓосувачки челик гарантираат долготрајност, додека стаклото ви овозможува да ја надгледувате храната додека се готви.

Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Вид на рерна електро, индукција, плин, стакло керамичка плотна
Внатрешен материјал Квантаниум
Основен материјал не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star