Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Stone Legend Голема Вок тава

Stone Legend Голема Вок тава
Photos
 • Видеа
 • Слики
Stone Legend Голема Вок тава Stone Legend Голема Вок тава Stone Legend Голема Вок тава Stone Legend Голема Вок тава Stone Legend Голема Вок тава
Stone Legend Голема Вок тава

ID: 106132770 | SKU: 1000164547

Без оглед на тоа дали готвите големо количество на храна за целото семејство, брза здрава ужинка, омлет или пуканки, со Stone Legend Големата Вок тава со 35 см. од Делимано, се ќе биде многу едноставно и без многу труд.

Нарачајте ја најголемата Вок тава досега, со најцврстата облога со вистински камен и ќе добиете соодветен стаклен капак ПОДАРОК!
Stone Legend Голема Вок тава
1.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Подгответе го идеалниот оброк

Без оглед на тоа дали готвите големо количество на храна за целото семејство, брза здрава ужинка, омлет или пуканки, со Stone Legend Големата Вок тава (35 см) од Делимано, се ќе биде многу едноставно и без многу труд.

Stone Legend Голема Вок тава (35 см) е повеќенаменски сад за готвење во кој можете да подготвите најразлични оброци. И што е уште подобро, нејзината големина е идеална и за подготовка на поголемо количество на храна.

Идеална е за:

 • Паеља

 • Азиска храна

 • Месо

 • Тестенини

 • Сосеви

 • Зеленчук

Нелеплива подлога

Големата Вок тава има облога која не дозволува состојките да се залепат и е отпорна на гребаници. Исто така, таа ја прави и тавата неверојатно едноставна за миење.

 • Нелеплива

 • Долготрајна

 • Едноставна за чистење

Соодветна за секој вид на шпорет

Рамното дно одлично се вклопува на секоја рингла. Тавата има и две рачки кои се студени на допир за единствено готвење и послужување. Таа може да се користи на сите видови на шпорети, вклучувајќи ги и индукциските.

Здрав живот со здраво готвење

Stone Legend Големата Вок тава 35 см. е направена само од нетоксични материјали. Благодарение на Quantanium облогата со вистински камен, ви овозможува здрав начин на подготовка на храната со кој состојките ќе ги задржат најголем дел од витамините и автентичниот вкус.

Нарачајте ја најголемата Вок тава досега, со најцврстата облога со вистински камен и ќе добиете соодветен стаклен капак ПОДАРОК!

Дополнителни информации

Технички карактеристики

 • Дијаметар на горен дел: 35 см
 • Дијаметар на дно: 13,3 см
 • Капацитет: 4 Л
 • 100% се рециклира, еколошки производ
 • Нетоксични материјали - 100% PFOA free
 • Облога од ВИСТИНСКИ КАМЕН збогатена со природни минерални честички од камен и титаниум
 • Едноставна за чистење, безбедна за во машина за садови
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка