Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Stone Legend Stone Legend - Капак за варење и цедење 24 см.

Stone Legend - Капак за варење и цедење 24 см.
Photos
  • Видеа
  • Слики
Poklopac s cjedilom poklopac delimano poklopac 24 cm poklopac za lonac stone legend
Stone Legend Stone Legend - Капак за варење и цедење 24 см.

ID: 106074970 | SKU: 1000144980

Практично решение за покривање на садовите за готвење и цедење

Delimano Stone Legend Капакот - Цедалка е одличен избор за секоја кујна.

  • Идеално одговара на Stone Legend Cook´N´Bake садот за готвење
  • Практично 2во1 решение: комбинација од капак и цедалка
Stone Legend Stone Legend - Капак за варење и цедење 24 см.
990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

2 во 1 решение за повеќе намени

Delimano Stone Legend капакот-цедалка може да се користи за покривање на садовите за готвење, и откако ќе завршите со готвењето да ги процедите тестенините, компирите, зеленчукот и други состојки.

Нелеплив производ и едноставен за чистење

Delimano Stone Legend Капакот е направен од специјална нелеплива облога, и затоа е неверојатно лесен за чистење.

Технички карактеристики
Димензија 24 cm
Материјал јаглероден челик
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка