Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Stone Legend Stone legend Капак за во рерна 28 см.

Stone legend Капак за во рерна 28 см.
Photos
  • Видеа
  • Слики
Stone legend Капак за во рерна 28 см. Stone legend Капак за во рерна 28 см. Stone legend Капак за во рерна 28 см.
Stone Legend Stone legend Капак за во рерна 28 см.

ID: 106086074 | SKU: 1000147624

Чиста рерна по секој вкусно подготвен оброк

Капак за во рерна со дијаметар од 28 см со отвор за додавање на течности! Уживајте во готвењето и подготвувајте храна со неверојатен вкус без неред!

  • Отвор за додавање на течности
  • Идеален за садови за готвење со дијаметар од 28 см
  • Безбеден на температура до 300°C
  • Безбеден за во машина за садови
Stone Legend Stone legend Капак за во рерна 28 см.
990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Идеален оброк благодарение на најновиот Капак со отвор за додавање на течности

Stone Legend Капакот за во рерна од Делимано е специјално направен за Сите тави и садови за готвење со дијаметар од 28 см. Благодарение на отворот за додавање на течности, можете да додавате вино, пиво или зачинета вода додека јадењето се подготвува; овие додатоци полека ќе капат во јадењето, засилувајќи ги вкусот и мирисот.

Вашиот шпорет секогаш ќе остане чист

Stone Legend Капакот за во рерна од Делимано го олеснува готвењето; со него безбедно ќе го покриете секој сад за готвење со дијаметар од 28 см, и вашата рерна ќе остане чиста. Доколку имате потреба да додадете различни вкусови, тоа може да го направите преку отворот за додавање на течности.

Технички карактеристики
Безбеден во машина за садови Да
Материјал не‘рѓосувачки челик, стакло
Огноотпорно 300°C
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка