Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер
Photos
 • Видеа
 • Слики
Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер
Instant Water Heating Faucet - Проточен бојлер

ID: 102367595 | SKU: 1000058120

Топла вода во секое време. Делимано Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода. Идеално решение за викендички, летни кујни итн.

2.990,00 ден.
Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (490,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Топла вода во секое време за само 5 секунди

&Дали вашиот бојлер не функционира, или пак имате некаков проблем со водата? Ви треба топла вода во викендичката, помошниот тоалет, работилницата, или пак во летната кујна но не можете никако тоа да го направите? Делимано Инстант проточниот бојлер за многу кратко време ви обезбедува неограничено количество на топла вода.

Само наместете го на мијалникот, вклучете го во струја и топлата вода ќе почне да тече!

Топла вода за 5 секунди

Делимано Инстант проточниот бојлер се загрева за само 5 секунди. Потоа веќе имате топла вода која можете да ја користите без прекини.

Едноставно и паметно решение за сите оние места во кои нема системи за загревање на водата!

Неограничено количество на топла вода со температура до 60 степени

Делимано проточниот бојлер ја загрева водата и до 60 степени едноставно со притискање на рачката. Црвената сијаличка е знак дека можете да почнете да ја користите топлата вода.

Ако ви треба ладна вода, едноставно свртете ја рачката наназад и ладната вода ќе почне да тече.

Едноставен и практичен за употреба.

Кога ја загревате водата во бојлери, таа останува таму подолг временски период. Со овој инстант проточен бојлер, водата е свежа во секое време. Тоа е бојлер и чешма во еден апарат.

За крај - овој бојлер го разубавува изгледот на вашата кујна

Благодарение на неговиот модерен и елегантен дизајн, Делимано Инстант проточниот бојлер се вклопува во секоја кујна и ја прави уникатно елегантна.

Се препорачува за:

 • оние кои живеат во станови без систем за загревање на водата
 • викендици, кампови, помошни тоалети, работилници
 • оние кои готват надвор.

Инстант топла вода

Со инстант топлата вода од чешма, заштедувате време, вода и енергија.

Автоматска контрола на загревањето

Овој бојлер има автоматска контрола на загревањето на водата, стандарден спроводник и е едноставен за местење.

Паметно и практично решение за заштеда на време, енергија и вода

 • Заштедете вода

  Стандардните бојлери трошат многу вода низ долгите цевки, додека пак Делимано Инстант проточниот бојлер ја загрева водата директно додека тече без да се губи низ цевките.

 • Заштедете енергија

  Делимано инстант проточниот бојлер не ја загрева водата претходно и нема губење на топлината низ цевките.

 • Заштедува време

  Водата се загрева за само 5 секунди, што ви заштедува многу време.

Користете го во кујна, купатило, гаража, летна кујна...

Со овој проточен бојлер ќе добиете топла вода за само 5 секунди.

 • Наместете го во кујната и ќе имате инстант топла вода за супи, чај, кафе.
 • Во подрумот или во работилницата ќе можете да ги измиете нечистите раце со топла вода.
 • Доколку го наместите во летната кујна, ќе можете без проблем да ги подготвувате тука оброците.

Со Делимано Инстант проточниот бојлер штедите време, енергија и вода.

Технички карактеристики

 • Материјал: пластика, метал
 • Волтажа: 220-240V/50Hz
 • Моќност: 3KW
 • Притисок: 0.04-0.6MPa
 • Димензии: 125 x 70мм
 • Тежина: 772 гр
 • Кабел: 1 м
 • Со автоматски прекинувач, па вие не мора постојано да го вклучувате и исклучувате од струја.
Технички карактеристики
Материјал PP, АБС, друго, не‘рѓосувачки челик
Моќност 3kW
Тежина 1 кг
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 8 рецензии

8 производ(и)

4,65

8 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by jeri

07.10.2016

bravo delimano
vistinsko iznenaduvanje bravo

Review by atmir

07.10.2016

zdravo
me interesira dali ovoj proizvod moze da se koristi vo kujna i kolku ima garancija proizvodov vi blagodaram

Review by Rozz

07.10.2016

Ај ви се молам испратетеми еден од овие бојлери во австралија се што кошта ке платам

Review by BOKI

07.10.2016

KUPENA PROBANA ODLICNA

Review by makedonka

07.10.2016

odlicen se spasiv od uklucuvawe na bojlerot

Review by proizvodi

07.10.2016

proizvodot e super no bi sakala da znam kako bi se montiral, sakam da go stavam na umivalnikot, kako bi go stavila dali e so princip na lepewe ili mora da se izbusi umivalnikot

Review by Beti

07.10.2016

Me interesira dali ima nekoj del sto treba da se menuva vo bojlerot i dali ima garancija, vo slucaj nesto da se rasipe.
Blagodaram

Review by Steffan

07.10.2016

NESHTO NAJDOBRO DO SEGA,ODLICHNA SPRAVA,SMETKATA ZA STRUJA E ZA 500 DEN POMALA

8 производ(и)