Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

2in1 Мелница за сол и бибер

2in1 Мелница за сол и бибер
Photos
 • Видеа
 • Слики
2in1 Мелница за сол и бибер
2in1 Мелница за сол и бибер

ID: 100015813 | SKU: 1000003898

Уживајте во храната, користејќи свежо сомелен бибер и сол, кои естетски се чуваат во Мелницата за сол и бибер!

 • Меле сол и бибер – секое на соодветната страна
 • Со керамичка мелница и проѕирен сад
 • Незаменлив дел од секоја трпеза
2in1 Мелница за сол и бибер
590,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-556
Детали за производот

Збогатете ја трпезата со оваа стилска Мелница за сол и бибер

Уживајте во храната, користејќи свежо сомелен бибер и сол, кои естетски се чуваат во Делимано Мелницата за сол и бибер!

Уникатниот и практичен дизајн заштедува простор на масата и ви овозможува пософистициран и помодерен изглед.

Керамичка мелница и проѕирна сад

Делимано Мелница за сол и бибер 2 во 1 содржи квалитетна керамичка мелница и проѕирен сад, со кој секогаш ќе знаете кога треба да ја дополните.

Совршен избор за секоја трпеза: дома, на пикник, на работа или пак на одмор!

Едноставна и практична примена

 • Меле сол и бибер – секое на соодветната страна
 • Незаменливо на секоја трпезариска маса
 • Рамка од не’рѓосувачки челик
 • Едноставно за користење
 • Заштедува простор
Технички карактеристики
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика
Тежина 0.33 кг.
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk
sezonsko-ovosje-i-zelencuk

Сезонско овошје и зеленчук

Започнете го денот со чаша здравје!

ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga
ceramica-forte-obloga

"CeramicaForte"

Поголема отпорност на гребаници!

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка