Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Тенџериња

Тенџериња

Готвењето на оброк кој го сакате треба да е забавно исто како и неговото јадење. И бидејќи тоа е поврзано со готвењето, ние ви нудиме голем избор на тенџериња за ги создадете вашите кулинарски дела. Без разлика дали ви треба тава за сос или тенџере тука може да го најдете она што ви треба.
Подреди според Купувајте според

2 производ(и)

Затворете
по страница

Табела Листа

 1. Во моментот нема залиха.
  само 7 на залиха
  Gourmet lava cад за готвење со капак
  -42%

  Gourmet lava cад за готвење со капак

  Направена од високо-квалитетно леано железо

  • Може да се користи на сите видови на рингли, вклучувајќи и индукциски
  • Безбеден за во рерна (со капак) на температура до 350oC
  • За готвење на ниска и висока температура
  • За подготовка на сите видови на рецепти

  Редовна цена: 8.598,00 ден.


  Специјална цена: 4.990,00 ден.

 2. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Лонец

  Stone Legend CopperLUX Лонец

  Високо квалитетни лонци за едноставно и брзо готвење

  Делимано Stone Legend Copperlux Лонците се направени од високо квалитетни материјали кои обезбедуваат поздраво и побезбедно готвење.

  • Честичките бакар се загреваат побрзо, па на тавите им е потребна помалку енергија за идеално готвење.
  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските.
  Од 1.790,00 ден. До

2 производ(и)

Затворете
по страница

Табела Листа