Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
-36%
 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Tinita kуглоф

  Редовна цена: 918,00 ден.


  Специјална цена: 590,00 ден.

  Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  Кратко инфо
 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Дознајте повеќе
  Детали за производот

  Технички карактеристики:

  • Материјал: челик
  • Надворешна облога: нелеплива облога
  • Надворешна облога: црна и боена
  • Тежина: 0,29 кг
  • Брзо и рамномерно печење
  • Едноставно вадење на храната
  • Лесен и едноставен за чистење

  Рецензии од купувачи 0 рецензии

  Што мислите за овој производ? *

   
  1 1 ѕвездичка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star
  Quality