Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video
-47%
Избришете ги садовите, пребришете ја работната маса и исчистете го вашиот дом со Тинита сетот од кујнски крпи достапни во 3 различни бои: црвена, зелена и кафеава.
Top Shop Tinita Кујнски крпи

Редовна цена: 378,00 ден.


Специјална цена: 199,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо
Избришете ги садовите, пребришете ја работната маса и исчистете го вашиот дом со Тинита сетот од кујнски крпи достапни во 3 различни бои: црвена, зелена и кафеава.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Избришете ги садовите, пребришете ја работната маса и исчистете го вашиот дом со Тинита сетот од кујнски крпи достапни во 3 различни бои: црвена, зелена и кафеава. Направени се од 100% памук и неверојатно лесно ги апсорбираат течностите. Се перат во машина. Димензии: 40х60см, собирање: 10%

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star