Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Tinita Springform Округол калап

Tinita Springform Округол калап
Photos
 • Видеа
 • Слики
Tinita Springform Округол калап
-31%
Tinita Springform Округол калап

ID: 106074645 | SKU: 1000144768

 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Прстен кој се вади
 • Редовна цена: 998,00 ден.


  Специјална цена: 690,00 ден.

  Јавете ни се на 02 3094-556
  Детали за производот

  Технички карактеристики:

   Tinita Springform Округол калап 26см.
  • Материјал: челик
  • Надворешна облога: нелеплива облога
  • Надворешна облога: црна и боена
  • Тежина: 0,37 кг
  • Брзо и рамномерно печење
  • Едноставно вадење на храната
  • Лесен и едноставен за чистење
  • Прстен кој се вади
  sezonsko-ovosje-i-zelencuk
  sezonsko-ovosje-i-zelencuk
  sezonsko-ovosje-i-zelencuk

  Сезонско овошје и зеленчук

  Започнете го денот со чаша здравје!

  ceramica-forte-obloga
  ceramica-forte-obloga
  ceramica-forte-obloga

  "CeramicaForte"

  Поголема отпорност на гребаници!

  Рецензии од купувачи 0 рецензии

  Што мислите за овој производ? *

   
  1 1 ѕвездичка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star
  Оценка