Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -2.000 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега. Искористете специјален попуст од 2.000 ден.!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -2.000 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега!

 • Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Подгответе вкусни и здрави палачинки со Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки.

  Сега за сите Клуб 5* членови со фантастична цена за само 645 ден.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Цена клуб: 645,00 ден.

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Сега за сите Клуб 5* членови со фантастична цена за само 645 ден.

 • Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер

  Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер

  Топла вода за само неколку секунди. Штеди време, енергија и вода.

  Теститиран со највисоки стандарди за безбедност и квалитет.

  Вашата цена: 3.990,00 ден.

  Цена клуб: 3.490,00 ден.

  Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер

  Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер

  Топла вода за само неколку секунди. Штеди време, енергија и вода.

 • Stone Legend CopperLUX Тава за пржење
  -29%

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Уживајте во традиционалниот вкус на јадењата зготвени на вистински камен.

  Гответе здраво и брзо со Stone Legend CopperLUX Тавата за пржење 24см.

  Редовна цена: 1.390,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење
  -29%

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Гответе здраво и брзо со Delimano CopperLUX Тава за пржење 24см.

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Рецензии од купувачи:

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе