Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gourmet Cooker Digital 8 во 1 Пекач

Photo
Video
Со новиот Делимано 8 во 1 повеќенаменски кујнски апарат за готвење, секој ден ќе можете да подготвувате вкусни и здрави оброци, а притоа ќе заштедите време на готвење дури за 30%!
Gourmet Cooker Digital 8 во 1 Пекач
7.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо
Со новиот Делимано 8 во 1 повеќенаменски кујнски апарат за готвење, секој ден ќе можете да подготвувате вкусни и здрави оброци, а притоа ќе заштедите време на готвење дури за 30%!
Дознајте повеќе
Детали за производот

Гответе на 8 различни начини со само еден кујнски апарат

Дали сакате да подготвите здрави, вкусни оброци за целото семејство, но немате време да готвите или пак ве нервира огромниот куп на извалкани садови?

Со новиот Делимано 8 во 1 повеќенаменски кујнски апарат за готвење, секој ден ќе можете да подготвувате вкусни и здрави оброци, а притоа ќе заштедите време на готвење дури за 30%!

Гурмет 8 во 1 пекачот можете да го употребите:

  • За готвење на пареа
  • Како скара
  • За динстање
  • За бавно готвење
  • За печење
  • За пржење во масло
  • За подгревање
  • За пропржување

Двојна акција

„Двојната акција“ на овој апарат совршено ги комбинира високата температура на готвење со совршениот капак кој го намалува времето на подготовка на оброците.

Врвната топлотна спроводливост на Керамичката облога, обезбедува рамномерно готвење на сите делови од апаратот.  Со значително поголемата можност на температура која може да се прилагоди, со леснотија ќе можете да подготвите било какви специјалитети.

Подгответе здрав оброк за целото семејство

Благодарение на овој неверојатен кујнски апарат, можете да подготвите вкусна, разновидна и здрава храна за целото семејство, секојдневно!

Повеќе не мора да користите посебни апарати, лонци и тави бидејќи сега можете да направите комплетен оброк со Делимано 8 во 1 повеќенаменскиот апарат за готвење за значително пократко време. Капацитетот изнесува 5 литри што го прави одличен за поголеми фамилии.

Во комплетот добивате и 2 додатоци за готвење на пареа и пржење во масло

За готвење на пареа и пржење, потребни се посебни додатоци. Најчесто тие треба да ги купите посебно, но ние ви ги нудиме како подарок! Така ќе заштедите време, пари и простор во кујната. 

Само ставете ги додатоците во Делимано 8 во 1 апаратот и уживајте во подготовката на вкусни и здрави оброци. 

Подготвувајте разноврсна храна секој ден! Делимано 8 во 1 апаратот ја подготвува храната за Вас!

Подгответе месо и зеленчук, едноставно ставете ги во апаратот и можете да се опуштите и да работите нешто друго во домот, додека Вашиот ручек се подготвува.

Делимано 8 во 1 апаратот лесно се одвојува од својата рамка

Сите садови од линијата на Делимано Ceramica изработени се од најквалитетни материјали: алуминиумска основа и еколошка и трајна керамичка облога. 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star