Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Adriano Капакот е совршен додаток за лонци и тави со дијаметар од 26см и ќе ви помогне да го забрзате процесот на готвење додека во исто време заштедутвате струја. Направен е од стакло и нерѓосувачки челик  и може да се користи во рерната. Проѕирен е за практична употреба и може да се мие во машина за садови.

Adriano Капак
990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Adriano Капакот е совршен додаток за лонци и тави со дијаметар од 26см и ќе ви помогне да го забрзате процесот на готвење додека во исто време заштедутвате струја. Направен е од стакло и нерѓосувачки челик  и може да се користи во рерната. Проѕирен е за практична употреба и може да се мие во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Капак кој може да се користи во рерна

Нарачајте си го овој практичен капак кој ќе можете да го користите со Adriano's садовите за готвење кои можат да се користат во рерна и забрзајте го процесот на готвење или печење. Создадете идеални услови за бавно готвење и готвење со пареа или покријте го месото или лазањата за да добиете рамномерно испечено јадење. Delimano Adriano’s Капакот е направен од стакло со нерѓосувачки челук и може безбедно да се корисни во рерна и да се мие во машина за садови. Совршен е за садови со дијаметар од 26см.

Последната генерација садови за готвење

Delimano ви ја претставува последната линија садови за готвење за резултати исти како професионалните. Капаците од оваа линија совршено одговараат и на други садови за горвење.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома