Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video
-58%

Со тавата Delimano Air Fryer Low Pan вие наскоро ќе готвите целосно нови јадења во вашиот дом со сите текстури и вкусови за уживање. Оваа нелеплива тава која е лесна за чистење има дијаметар од 17.7 см и висина од 2.8 см, е особено дизајнирана за да се вклопи со Delimano апаратот за готвење со топол воздух.

Air Fryer Тава

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Store Listing
Кратко инфо

Со тавата Delimano Air Fryer Low Pan вие наскоро ќе готвите целосно нови јадења во вашиот дом со сите текстури и вкусови за уживање. Оваа нелеплива тава која е лесна за чистење има дијаметар од 17.7 см и висина од 2.8 см, е особено дизајнирана за да се вклопи со Delimano апаратот за готвење со топол воздух.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Храната која ја сакате,со помалку калории

Delimano апаратот за готвење со топол воздух носи револуција во кујната бидејќи ви овозможува да спремате пржена храна, солена и слатка, без да користите масло и  со истиот одличен вкус, но со помалку  калории. Иако Delimano апаратот за готвење со топол воздух доаѓа со се што ви е потребно за да подготвувате поздрава и повкусна храна, неговата функционалност може да се прошири со дополнителната тава.

Оваа нелеплива тава која е лесна за чистење има дијаметар од 17.7 см и висина од 2.8 см, е особено дизајнирана за да се вклопи со Delimano апаратот за готвење со топол воздух. Додавањето на тавата кон овој апарат значи дека сега вие ќе можете да печете во уредот со топол воздух и да подготвувате работи како пици и колачи, по потреба, со брзина која се очекува од модерен апарат за печење.

Повеќенаменска тава за секоја кујна

Иако е дизајнирана за користење заедно со Delimano Air Fryer или Multicooker, тавата е навистина корисен додаток кон вашата кујна бидејќи викоквалитетниот дизајн значи дека може безбедно да се користи во сите типови рерни, до темепратура од 230°C, што прави да е клучен дел од вашата опрема за готвење.

Со тавата Delimano Air Fryer Low Pan вие наскоро ќе готвите целосно нови јадења во вашиот дом со сите текстури и вкусови за уживање.

Store Listing

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star