Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 

Air Fryer Pro Округла тава

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Подгответе вкусна печена храна со помош на Тавата за вашиот Air Fryer Pro. Оваа округла тава совршено одговара на кошницата за да можете да подготвите вкусна пица, пита или различни десерти. Основата од челик и нелепливата облога обезбедуваат совршени резултати, секое време. Безбедна за миење во машина за садови.

Air Fryer Pro Округла тава
690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе вкусна печена храна со помош на Тавата за вашиот Air Fryer Pro. Оваа округла тава совршено одговара на кошницата за да можете да подготвите вкусна пица, пита или различни десерти. Основата од челик и нелепливата облога обезбедуваат совршени резултати, секое време. Безбедна за миење во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нелеплива тава за вашиот Air Fryer

Дали сте горд сопственик на Delimano Air Fryer и ви недостасува да можете да испечете нешто вкусно со овој апарат. Нарачајте ја Delimano Air Fryer Pro Тавата, незаменлив додаток за секој Air Fryer. Оваа тава совршено одговара на апаратот и ќе ви овозможи да ги подготвите вашите омилени печени десерти!

Брза пица, компири или кроасани

Delimano Air Fryer Pro Тавата е практична за секоја храна што треба да се пече: пица, фокача, печен зеленчук, дури и десерти. Подгответе вкусна пита, испечете кроасан или само загрејте го ручекот - со оваа тава ќе уживате во различна печена храна во домот, викендичката или канцеларијата.

Нелеплива облога

Тавата совршено одговара на кошницата (дијаметар 17см, висина 3см). Обложена е со нелеплива облога за храната да не се лепи на површината. Дното на тавата е изработено од челик, па храната ќе се пече побрзо. 

Исто така, тавата е безбедна за миење во машина за садови.

Технички карактеристики
Димензија дијаметар: 17см., висина: 3см., димензии на пакувањето: 16x16x3.8см.
Дополнителни карактеристики нелеплива облога, безбедна за во машина за садови
Материјал јаглероден челик
Тежина 0,14/0,15kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.