Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

За повеќе кулинарски авантури со Air Fryer Pro – користете ја Delimano Air Fryer Pro Решетката, додаток кој ќе го претвори вашиот апарат во скара. Користете ја решетката за да подготвите бургер, хот дог или печен зеленчук како прилог. Со оваа решетка можете да печете на 2 нивоа и да подготвувате две јадења во исто време, практично решение кое штеди време.

Air Fryer Pro Решетка
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

За повеќе кулинарски авантури со Air Fryer Pro – користете ја Delimano Air Fryer Pro Решетката, додаток кој ќе го претвори вашиот апарат во скара. Користете ја решетката за да подготвите бургер, хот дог или печен зеленчук како прилог. Со оваа решетка можете да печете на 2 нивоа и да подготвувате две јадења во исто време, практично решение кое штеди време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете го вашиот Апарат за готвење со топол воздух во скара

Подгответе уште повеќе храна во вашиот Air Fryer Pro – гответе на две нивоа со помош на Delimano Air Fryer Pro Rack, решетка од нерѓосувачки челик со која ќе подготвите вкусна храна на поздрав начин. Само ставете ја решетката во апаратот и гответе стек, бургери, пилешко, морска храна и сè друго што би подготвиле на скара.

Нема несакани масти, само вкусна храна секој пат

Подигнатата решетка овозможува маслото и маснотиите да се цедат од храната како што таа се готви, а нејзиниот дизајн овозможува изглед и вкус како готвење на скара. Не дозволувајте времето да го расипе вашиот пикник - користете ја оваа решетка и вашите бургери ќе излезат одлично.

По готвењето, решетката може да се мие во машина за садови.

Технички информации

  • Совршено одговара на кошницата за Air Fryer PRO – димензии 17,9 x 7,1см
  • Висина 7,1 см
  • Висококвалитетен нерѓосувачки челик, лесен за чистење
  • Безбеден за миење во машина за садови

 

Технички карактеристики
Димензија 18x7,2x7,2cm

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.