Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Air Fryer Pro Решетка за раженчиња

Photo
Video

Подгответе ражничи и испечете ги рамномерно со вашиот Air Fryer со помош на оваа решетка за ражничи. Совршена е за поздрава подготовка на месо и храна за пикник, без разлика на времето и сезоната. Добивате 4 стапчиња за ражничи од нерѓосувачки челик. Безбедни за миење во машина.

Air Fryer Pro Решетка за раженчиња
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Подгответе ражничи и испечете ги рамномерно со вашиот Air Fryer со помош на оваа решетка за ражничи. Совршена е за поздрава подготовка на месо и храна за пикник, без разлика на времето и сезоната. Добивате 4 стапчиња за ражничи од нерѓосувачки челик. Безбедни за миење во машина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе меки и вкусни ражничи во вашиот Air Fryer

Летен пикник во вашата кујна со помош на Delimano Air Fryer! Можете да подготвувате вкусни и сочни ражничи кога и да посакате, сè што ви е потребно е оваа Delimano Air Fryer Pro Решетка за ражничи. Овој додаток е најдобрата алатка за подготвување ражничи и ќебаши, исто како на пикник. но многу полесно и поздраво.

Експериментирајте со текстури, комбинации на храна и билки

Delimano Air Fryer Pro Решетката за ражничи ви дава слобода да експериментирате со различни техники за подготвување скара. Создадете ваши рецепти и комбинации, како на пример комбинации на месо со зеленчук, билки, сирење или пак десерти како ананаси и праски. Топлиот воздух кој циркулира ќе ви обозможи храната на ражничите да биде рамномерно подготвена.

Ражничите и прилогот ќе го подготвувате заедно

Delimano Air Fryer Pro Решетката за ражничи ви овозможува да испробата поразновидни рецепти. Искористете го просторот максимално, користете ја оваа решетка за подготвување ражничи во горниот дел и другата храна подгответе ја на дното на кошницата.

Лесна за користење, лесна за миење

Долгите рачки на оваа решетка го прави вртењето и сервирањето на ражничите безбедно и лесно. Рабовите на решетката имаат мазна површина без груби точки.

Технички информации:

  • Димензија 18,2 x 13,1 x 6,6 см
  • Должина на стапчињата: 16 см
  • Стапчиња во сетот: 4
  • Вискоковалитетен нерѓосувачки челик
  • Безбедна за миење во машина за садови
Технички карактеристики
Димензија 18x13,1x6,6cm
Дополнителни карактеристики 4 игли за раженчиња
Тежина 0,13/0,14kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.